Světelná bublinová show

uv bubble show

Na světelnou show se můžete těšit také během naší rodinné show, která je určená pro kulturní domy.

UV bubble show, aneb když kouzlo bublin potká černé divadlo.

Světelná bublinová show je jedinečný a vizuálně ohromující zážitek, který spojuje krásu bublin s kouzlem světla a tmy.

Bubliny, tak známé a tak kouzelné, se stávají hlavními hrdinkami světelné bublinové show. Toto jedinečné představení spojuje dohromady dvě ohromující složky – křehkost bublin a magii světla a tmy. Výsledkem je fascinující a hypnotizující zážitek, který zaručeně nadchne diváky všech věkových skupin i národností.

Světelnou show můžeme nabídnout jako samostatný efektní výstup, nebo jako druhý program ke klasické bublinové show.

Pro maximální efekt světelné bublinové show potřebujeme zajistit absolutní a 100% tmu. Show je vhodná na všechny tipy akcí, kde je možné tmu zajistit. Ideální je umístit show na pódium, abychom mohli vše před vystoupením přichystat, ale ani vystoupení mimo pódium není problém.

Chcete něco víc? Přichystáme Vám skvělý program na klíč – event na téma bublin plný radosti a zážitků. Těšit se můžete na pódiové show, workshopy, bláznivý bublinový fotokoutek, speciální bublinové efekty, reklamní bublifuky, dekorace, další tematický doprovodný program a zábavu.

Matěj Kodeš je profesionální bublinář, který patří mezi světovou bublinářskou špičku, což zaručuje vysokou kvalitu vystoupení a show světové úrovně.

Více než 2000 představení po celém světě od počátku profesionální kariéry v roce 2008.

NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY:

20 světových rekordů, které jsou zapsány v databázích Guinness World Records, Elite World Records a Agentury Dobrý den.

V Senátu České republiky převzal ocenění REKORDMAN ROKU.

Bublinová show Matěje Kodeše s workshopem byla v roce 2014 oceněna jako NEJZAJÍMAVĚJŠÍ PRODUKT PRO FIREMNÍ AKCE.

Originální vystoupení bublináře Matěje Kodeše sklízí úspěchy u diváků doma i v zahraničí. Mezi zajímavé reference patří vystoupení pro královského komisaře v Holandsku, pro předsedu parlamentu na ambasádě v Moskvě, na oslavách narozenin několika nejbohatších lidí světa, nebo 3 měsíční v hostování v NP 360 Hong Kong, kde bylo všech jeho 150 sólových představeních beznadějně vyprodaných. Za zmínku stojí také úspěšná kampaň a road show pro ČEZ a čokoládu Milka.

Na televizní obrazovce jste Matěje mohli vidět v pořadech jako Show Jana Krause, Víkend, Gejzír, Sama doma, Dobré ráno, nebo Uvolněte se, prosím…