Fantastická kouzla a triky
s mýdlovými bublinami.

Bublinová show Klasik

VYSTOUPENÍ PRO DĚTI I PRO DOSPĚLÉ.

Úchvatná bublinová show, se kterou Matěj vystupuje v různých obměnách a inovacích již od roku 2008 po celém světě. Profesionální exhibice, při které uvidíte fantastická kouzla a triky s bublinami neuvěřitelných velikostí a tvarů. Tato gradující show je kombinací těch nejlepších a divácky nejoblíbenějších prvků a její působivost je umocněna originální hudbou.

Délka show: 15 – 20 minut

Délka show s workshopem: 60 minut

Show je možné po předchozí domluvě předvést téměř kdekoliv.

Vhodná pro venkovní i vnitřní akce, pro dospělé i dětské diváky a obstojí i před nejnáročnějším publikem.

Bublinová show 2015

VYSTOUPENÍ PRO DĚTI I PRO DOSPĚLÉ.

Zcela nová a jedinečná bublinová show z dílny Matěje Kodeše složená ze speciálních bublinových triků, efektů a unikátních rekvizit, vše doprovázeno efektní hudbou.

Doporučujeme zejména divákům, kteří již bublinovou show Matěje Kodeše znají a chtějí vidět víc.

Délka show: cca 10 minut

Délka show s workshopem: 60 minut

Vzhledem k náročnosti je tato bublinová show vhodná pro větší podia. Minimální prostor potřebný pro show je 6 x 3 metry.

Tuto show je možné předvést pouze ve vnitřních prostorách, bez průvanu.

Bublinová kapalina

Kapalina používaná při bublinové show Matěje Kodeše je bezpečná, nezávadná a co je nejdůležitější – nedělá skvrny na oblečení ani na podlaze. Bublinová kapalina Matěje Kodeše splňuje evropskou normu pro bezpečnost hraček EN 71!

Bublinová show Speciál

VYSTOUPENÍ PRO DĚTI I PRO DOSPĚLÉ.

Kombinace obou show zaručuje opravdu úchvatný a nezapomenutelný zážitek. Ideální jako velká pódiová show pro kulturní domy.

Délka show: 25 – 30 minut.

Délka show s workshopem: 60 minut

Venkovní akce

Pořádáte venkovní akci? Není problém! Na venkovní akce doporučujeme využití našeho nafukovacího stanu. Díky němu můžeme zaručit vysokou kvalitu show i v případě nepříznivého počasí. Více informací o stanu ZDE.

Bublinový workshop

Workshop, neboli bublinovou školu pod vedením bublináře Matěje Kodeše, doporučujeme přidat ke každé z nabízených show. Jedná se o velice oblíbenou interakci s diváky, při které mají zájemci možnost vyzkoušet profesionální bublinovou kapalinu a naučit se něco z triků, které viděli při show.

Workshop je upravován podle divácké skupiny i podle prostor.

Workshopy nabízíme také samostatně, pod vedením zaškolených animátorů. Více informací zde.

Poptávkový formulář:

0 + 6 = ?

© Copyright - Matěj Kodeš, webdesign: Alfréd Kašpar - AHR Group s.r.o. Upozornění: Veškeré texty, popisky, fotografie a obrázky jsou vlastnictvím společnosti Bubble Factory s.r.o. a jsou chráněny ochrannou známkou č. 338657 a autorskými právy. Jakékoliv použití textů a fotografií bez písemného souhlasu vlastníka není povoleno. V případě používání textů a fotografií bez písemného souhlasu vlastníka, souhlasí uživatel textu a fotografií bez námitek s tím, že uhradí společnosti Bubble Factory s.r.o poplatek ve výši 10.000 Kč bez DPH za každou použitou fotografii, a 30.000 Kč bez DPH za použití textu. Tento poplatek bude uživateli textu a fotografií fakturován za každý započatý měsíc jejich užívání.