Matěj Kodeš

Více než 1000 představení
od roku 2008 po celém světě.

Podmínky a podrobné informace o přípravě show:

V následujících bodech jsou popsány ideální podmínky pro bubble show.

Po předchozí dohodě je možné vystoupení uskutečnit za téměř jakýchkoliv podmínek. Pokud máte o show zájem, ale máte dojem, že některé z uvedených bodů není možné dodržet, zavolejte nám. Vše zkonzultujeme a show dle daných podmínek upravíme.

 • Pokud se jedná o politicky zaměřenou akci, či předvolení kampaň, informujte nás prosím již do poptávky. 
 • Pokud je vystoupení uvedeno v programu, prosíme o zachování názvu show: Bublinová show Matěje Kodeše.
 • Parkování: 1 x dodávka.
 • Pódium, či plocha na vystupování: ideálně cca 3x4m, výška stropu 2,6m.
 • Světla:  světlo bílé, žluté, modré a červené barvy. Pokud osvětlení v místě není k dispozici, informujte nás prosím předem. Základní osvětlení show nabízíme zdarma.
 • Hudba: vlastní autorská hudba (podkresová hudba k show). Prosíme o zajištění audio přehrávače MP3 na USB. Pořadatel je povinen uhradit případné poplatky OSA ze skladby použité při vystoupení (autor: Matěj Kodeš, skladba: The Show). Pokud ozvučení v místě není k dispozici, informujte nás prosím předem. Základní ozvučení show nabízíme zdarma.
 • Pozadí na pódiu: ideálně černé. Pozadí není nutné, je to pouze doporučení pro případ, že se staví pódium přímo pro show.
 • Elektřina: 230V.
 • Šatna: převlečení umělce.
 • Příprava rekvizit: ideálně co nejblíže k místu vystoupení.
 • V žádném případě se nesmí použít před nebo během vystoupení otevřený oheň, pyrotechnika , scénická mlha, diskotékový kouř, mlha, hazer, nebo párty pára! V den vystoupení prosíme nepoužívat mlhu v prostorách vůbec. Scénická mlha se z prostoru těžko větrá a pokud bude před vystoupením použita, bublinová směs nebude fungovat a vystoupení nebudeme schopni uskutečnit. Prosím, informujte o tom vaše osvětlovače, obsluhu hudby, ostatní nasmlouvané umělce a všechny ostatní, kteří by mlhu před naším vystoupením mohli použít. Samozřejmě chápeme, že některé akce, jako jsou gala večery, či televizní přenosy, se bez mlhy kvůli světlům neobejdou, proto máme vyzkoušených několik druhů mlh, které bublinám nevadí, a které při domlouvání podrobností k akci doporučíme. Použití doporučeného typu mlhy musí být předem domluveno.
 • K vystoupení je zapotřebí zamezení průvanu a vypnutí větráků a klimatizace. Klimatizace musí být vypnuta alespoň 15 minut před začátkem vystoupení.
 • Koberec pod rekvizitami, který brání úniku bublinové kapaliny na zem, je samozřejmě součástí vybavení show.
 • Upozorňujeme, že po vystoupení může zůstat kluzká  a trochu vlhká podlaha. Program eventu tedy plánujte tak, aby po bublinové show ihned nenásledovalo taneční představení. Úklid není součástí vystoupení. Pokud chcete mít jistotu, že podlaha bude okamžitě suchá, stačí mít připravený suchý mop a podlahu po vystoupení rychle přetřít.
 • Venkovní workshopy: Upozorňujeme, že při produkci dochází ke spotřebování bublinové kapaliny (cca 15-20l/hodinu), která se všechna dostává na zem. Bublifuk je možné samozřejmě používat také na travnaté ploše, je nezávadný, netoxický , ale chová se stejně, jako voda. Kapky kapaliny na stéblech a listech trávy mohou fungovat jako miniaturní lupy, které zesilují sluneční záření. Během produkce tak může dojít, v krajním případě, ke spálení trávy. Spálení trávy však není trvalé, po pár dnech zalévání se trávník opět zazelená.

Platba a storno podmínky!

Platbu prosíme předem bankovním převodem, na základě zaslaného řádného daňového dokladu splatným den před dnem konání akce.

Termín a čas vystoupení je pro klienta fixně rezervován na základě objednávky, která mu bude obratem potvrzena. Při přijetí a potvrzení závazné objednávky a fixní rezervaci termínu zároveň začínají platit pro klienta storno podmínky:

Storno podmínky – zrušení vystoupení ze strany klienta:
· den zaslání závazné objednávky – 95. den před objednaným termínem – storno poplatek ve výši 20% z celkové částky
· 94. den  – 63. den – storno poplatek ve výši 50% z celkové částky
· 62. den  – den vystoupení – storno poplatek ve výši 100% celkové částky
Klient s tímto bez námitek souhlasí a zavazuje se storno poplatek uhradit do 10ti dnů.

Kostým

Šaty dělají člověka a kostým dělá umělce!

3 dokonalé kostýmy z návrhářské dílny Moniky Vaverové Mimo Space, které jsou vyladěné do posledního detailu. Vyberte si, a nebo to nechte na nás, který kostým na Vaší akci vybereme.

Bublinová kapalina

Složení dokonalé bublinové kapaliny, kterou používá Matěj Kodeš při svém vystoupení, je jeho tajemství. Garantujeme, že kapalina je bezpečná, nezávadná a nedělá skvrny na oblečení  ani na podlaze. Kapalina splňuje evropskou normu pro bezpečnost hraček!

Venkovní akce

Upozorňujeme, že vystoupení není možné předvádět na otevřeném prostranství (např. na louce). Na venkovní vystoupení je ideální náš nafukovací stan, který je vyroben přesně pro potřeby show. Má prodloužené bočnice, aby dovnitř nefoukalo a zvětšený průzor, aby bylo na show dobře vidět. Pokud se má show konat venku, doporučujeme náš stan, jelikož zaručuje vysokou kvalitu show i v případě nepříznivého a větrného počasí. Více informací o stanu ZDE.

K provedení vystoupení je potřeba rovina. Rekvizity není možné stavět na kopci.

Pódiová vystoupení: na venkovní podia požadujeme zajištění pevných bočnic, které nepropustí vítr. V případě větrného počasí  nemůžeme ručit za předvedení všech bublinových triků a stoprocentní kvalitu vystoupení. Děkujeme za pochopení.