foto koutek

Fotokoutek, fotografování v bublinách.

Jedinečný zážitek, úžasná fotografie s přáteli na památku!

Na vaší akci zajistíme ač. provizorní, tak profesionální foto ateliér, kde zájemci budou mít možnost nechat se vyfotografovat v bublině!

Zajistíme fotokoutek včetně pozadí, profesionálního osvětlení, fotografa a hlavně bublináře, který bude po dobu provozu foto koutku zavírat zájemce do bubliny.

Fotografie můžeme dodat v elektronické podobně, nebo je možné je na místě na počkání vyvolávat.

Na firemních akcích je možné na fotografie dosadit také zadaný text, nebo logo společnosti.

Nabízíme také dodání zábavných crazyfoto rekvizit, jako jsou škrabošky, paruky, reklamní bublifuky a podobně.

Bublinová show Matěje Kodeše s fotokoutkem

Matěj Kodeš je profesionální bublinář, který patří mezi světovou bublinářskou špičku, což zaručuje vysokou kvalitu vystoupení a show světové úrovně.

Předvedl více než 1000 představení po celém světě od počátku profesionální kariéry v roce 2008.

Držitel 11ti světových rekordů, které jsou zapsány v databázích Guinness World Records, Elite World Records a Agentury Dobrý den. Za jeden ze svých rekordů, uzavření závodního tahače do bubliny, byl nominován Agenturou Dobrý den na rekordmana roku.

Bublinová show Matěje Kodeše s workshopem byla v roce 2014 oceněna jako NEJZAJÍMAVĚJŠÍ PRODUKT PRO FIREMNÍ AKCE (Trend Event – největší B2B setkání odborníků z oblasti event marketingu).

Originální vystoupení bublináře Matěje Kodeše sklízí úspěchy u diváků doma i v zahraničí. Mezi zajímavé reference patří vystoupení pro královského komisaře v Holandsku, pro předsedu parlamentu na ambasádě v Moskvě, na oslavách narozenin několika nejbohatších lidí světa, nebo 3 měsíční v hostování v NP 360 Hong Kong, kde bylo všech jeho 150 sólových představeních beznadějně vyprodaných. Za zmínku stojí také úspěšná kampaň a road show pro ČEZ a čokoládu Milka.

Na televizní obrazovce jste Matěje mohli vidět v pořadech jako Show Jana Krause, Víkend, Gejzír, Sama doma, Dobré ráno, nebo Uvolněte se, prosím…

Bubble show Matěje Kodeše

Zajímavé vystoupení, při kterém uvidíte bubliny někdy až neuvěřitelných velikostí a tvarů: bublinová krychle, hvězdička, kolotoč, pytel plný bublin, hořící, levitující a kouřové bubliny, bublinová sopka, tenis, originální triky na speciálním světelném stolku, několika metroví bublinoví hadi, bublinový tunel, obří mega bubliny a oblékání zájemců do bublin.

Délka show 20 minut

Bubble show s workshopem

Program plný neuvěřitelných bublinových kouzel a triků doplněný o interakci s diváky. Po vystoupení následuje workshop, kde si diváci mohou vyzkoušet profesionální bublifukovou směs a pod vedením mistra bublináře se naučit několik triků, které viděli při vystoupení. Naučí se foukat bubliny z ruky, jak dát bublinu do bubliny a hlavně tvoření obřích bublin, které má vždy největší úspěch.

Délka programu: 20 min show + 40 min. workshop

Fotokoutek doporučujeme přidat k show s workshopem. Samozřejmě je možné fotokoutek nabídnout také pouze se show, nebo samostatně. V případě zájmu o cenovou kalkulci se na nás prosím neváhejte kdykoli obrátit.