Nafukovací stan X-GLOO na venkovní akce!

Na venkovní akce nabízíme zajištění nafukovacího stanu té nevyšší možné kvality. Stan X-GLOO XD6 je držitelem prestižního ocenění Red Dot Design Award a je elegantním řešením, jak zachovat vysokou kvalitu show na venkovní akci i za nepříznivého počasí.

  • Rozměry: šířka: 6m, hloubka: 6 m, výška: 3,75 m.
  • Kotvení: tráva – kolíky, zpevněná plocha – závaží. Potřebujeme vědět předem, na jakém podkladu bude stan stát. Na trávě kotvíme stan kolíky v počtu 8 ks o délce 50 cm. Pokud je trávníkem vedeno zavlažování je nutné vědět kudy, aby nedošlo k jeho proražení.
  • Technické požadavky: prostor minimálně 7 x 7 m, el. napětí na nafouknutí stanu (můžeme ovšem nabídnout také pronájem elektrocentrály na výrobu proudu). Během provozu není potřeba elektrický proud, tudíž je zcela bez hluku.
Stan je ideální pro bublinovou show, jelikož má prodloužené pevné bočnice chránící proti větru. Díky stanu bude zachována vysoká úroveň show i v případě větrného počasí. Stan je nepromokavý.
Stan nabízíme k vystoupení za symbolickou cenu 3.000 Kč bez DPH 21%. Součástí pronájmu je také možnost využití zájištění ozvučení a osvětlení show. Za tento manipulační poplatek se tak můžete těšit na aparát v celkové hodnotě 250.000 Kč. Vše budete mít zcela bez starostí, na show zajistíte pouze potřebný prostor.
UPOZORNĚNÍ: Design stanů byl otestován ve větrném tunelu na vítr o síle 60 km/h (Beaufort 7). V PŘÍPADĚ SILNÉHO VĚTRU, KTERÝ ZNEMOŽNÍ POSTAVENÍ STANU Z BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ, SI VŠAK VYHRAZUJEME PRÁVO STAN NEPOSTAVIT.