pronájem venkovního stanu

Nafukovací stan X-GLOO na venkovní akce!

Na venkovní akce nabízíme pronájem profesionálního nafukovacího stanu. Stan X-GLOO je držitelem prestižního ocenění Red Dot Design Award a je elegantním řešením, jak zachovat vysokou kvalitu show na venkovní akci i za nepříznivého počasí.
Rozměry: výška: 6m, šířka: 6m, hloubka: 6 m.
Stan je ideální pro bublinovou show, jelikož má prodloužené pevné bočnice chránící proti větru. Díky stanu bude zachována vysoká úroveň show i v případě větrného počasí. Stan je nepromokavý.
Stan je možný obrandovat reklamními bannery ze 2 stran.
Technické požadavky: prostor minimálně 7 x 7 m, el. napětí na nafouknutí stanu (můžeme ovšem nabídnout také pronájem elektrocentrály na výrobu proudu). Během provozu není potřeba elektrický proud, tudíž je zcela bez hluku.
Stan nabízíme k vystoupení za symbolickou cenu 2000 Kč bez DPH 21%. Součástí pronájmu je také možnost využítí základního ozvučení a osvětlení show. Za tento manipulační poplatek se tak můžete těsit na aparát v celkové hodnotě 150.000 Kč. Vše budete mít zcela bez starostí, na show zajistíte pouze potřebný prostor.
UPOZORNĚNÍ: V PŘÍPADĚ SILNÉHO VĚTRU, KTERÝ ZNEMOŽNÍ POSTAVENÍ STANU Z BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ, SI VYHRAZUJEME PRÁVO STAN NEPOSTAVIT.