Novinky letní sezóny 2021

Šaty dělají člověka a kostým dělá umělce!

Dlouho jsme hledali, až jsme se našli s návrhářkou Monikou Vaverovou. Příprava stage wear byla náročná a jejich návrh a výroba zabrala téměř rok. V “době covidové” nebylo ovšem kam spěchat a tak jsme měli čas je vyladit do posledního detailu. V ateliéru Mimo Space tak vznikly 3 dokonalé kostýmy , které splnily naše představy nejen vzhledově, ale hlavně funkčně.

Vyberte si, a nebo to nechte na nás, který kostým na Vaší akci vybereme.

Nový stan na venkovní akce!

Jelikož chceme předvést perfektní show za každého počasí a bez ohledu na to, jak fouká vítr, nabízíme k vystoupení zajištění stanu (samozřejmě včetně kvalitního ozvučení a osvětlení). Naše černo-šedé X GLOO už pravděpodobně znáte. Máme ho už pár let, zažilo s námi stovky akcí a nikdy nás “nenechalo ve štychu”. Vývoj jde ale rychle dopředu a tak jsme se rozhodli pořídili novou vylepšenou generaci X GLOO XD6. Tentokrát jsme si stan nechali ušít v barvě bílé, aby v něm nebylo takové horko a je rozšířen o další stříšku, takže do něj fouká ještě méně.
Mimochodem na videu, kde jsme si natěšeně stan poprvé rozbalili, foukalo zrovna rychlostí 30 Km/h, což už je slušný vítr a stan to zvládnul bez problému. Design stanů byl dokonce otestován ve větrném tunelu na vítr o síle 60 km/h (Beaufort 7) a byl oceněn Red Dot Design Award za nejlepší designérský počin ve své kategorii.
Máme z něj radost a těšíme se s ním na další stovku skvělých akcí!

Nový světový rekord!

Náročnější, než jsme čekali…
v bouřce, v dešti, na pátý pokus, ale je to tam!
Světový rekord pokořen!
14 lidí zavřených v bublině během 30ti sekund.
Děkuji všem za spolupráci, zejména všem dobrovolníkům v bublinách, protože to, že to klapne bylo nyní hlavně na nich! Po té, co jsme během prvních pokusů vyladili drobné nedostatky už to šlo, jako po másle.
Nyní bude kompletní dokumentace zaslána komisařům Guinness World Records do Londýna a budeme netrpělivě čekat na zapsání rekordu do Guinnessovi knihy rekordů.

Oficiální info od Agentury dobrý den Pelhřimov:

NEJVÍC LIDÍ UZAVŘENÝCH BĚHEM 30 VTEŘIN DO MÝDLOVÉ BUBLINY !
Matěj Kodeš, mistr mýdlových bublin, překonal světový rekord svého amerického kolegy, když za pouhou půlminutu stihl vytvořit obří bublinu postupně kolem 14 střídajících se lidí. Podmínkou uznání rekordu přitom bylo, aby všichni zúčastnění byli alespoň 152 cm vysocí a bublina byla vždy vyšší, než dotyčný člověk.
Rekordní údaj byl do České databanky rekordů zaregistrován na zahradě expozice Zlaté české ručičky Agentury Dobrý den v rámci akce PELHŘIMOV! MĚSTO REKORDŮ ŽIJE! dne 11. června 2021.

Bublománie s Lollipopz!

Měl jsem tu čest být hostem Lollymánie populární dívčí kapely Lollipopz. Bublinová kouzla děvčata naprosto nadchla a dokonce se naučily i nějaké ty tríčky. No a samozřejmě jsem nesměl vynechat příležitost se s nimi nechat zavřít do jedné mega bubliny!
Lollipopz také rozšířili svůj oficiální merch o svoje Lollifuky – tedy bublifuky s vlastní grafikou, které pro ně vyrábíme. Tento kousek by tedy určitě neměl chybět ve sbírce žádnému jejich fanouškovi.
Snad se zase brzy zase sejdeme na jednom pódiu na nějaké skvělé akci!