Profesionální bublinář
držitel mnoha světových rekordů

bublinář Prohlédněte si fotografie z akcí i zahraničních cest. Funguje i bez registrace. Vystoupení bublináře na gala večerech, firemních akcích, městských slavnostech a oslavách po celém světě.

Matěj Kodeš, bubbleshow.czSledujte Matěje na Instagramu! Funguje i bez nutnosti být registrován. Zajímavé momentky z vystoupení, ze zákulisí show i z cest po celém světě. Fotografie z firemních večírků i show pro děti.

VIDEA A REPORTÁŽE:

Bublinová show – promo video

Bublinová show I Showreel 2015

Bublinová show Matěje Kodeše

Matěj Kodeš v pořadu Slavní neznámí na stream.cz

Bublinář v Gejzíru

Bublinář v pořadu Víkend

275 lidí + Škoda Kodiaq v bublině, světový rekord

214 lidí v bublině, světový rekord

Bublinová show, Kuwait

Bublinová show, Shanghai

© Copyright - Matěj Kodeš, webdesign: Alfréd Kašpar - AHR Group s.r.o. Upozornění: Veškeré texty, popisky, fotografie a obrázky jsou vlastnictvím společnosti Bubble Factory s.r.o. a jsou chráněny ochrannou známkou č. 338657 a autorskými právy. Jakékoliv použití textů a fotografií bez písemného souhlasu vlastníka není povoleno. V případě používání textů a fotografií bez písemného souhlasu vlastníka, souhlasí uživatel textu a fotografií bez námitek s tím, že uhradí společnosti Bubble Factory s.r.o poplatek ve výši 10.000 Kč bez DPH za každou použitou fotografii, a 30.000 Kč bez DPH za použití textu. Tento poplatek bude uživateli textu a fotografií fakturován za každý započatý měsíc jejich užívání.