Matěj Kodeš

Více než 1000 představení
od roku 2008 po celém světě.

Víkend
podmínky pro show

Vystoupení na firemní akci

Možná si myslíte, že bubliny patří dětem..opak je ale pravdou! Bublinář Matěj Kodeš povýšil dětskou hru na ohromující umění, které předvádí během své úchvatné bublinové show. Nečekejte triky a iluze, ale show plnou neuvěřitelných kousků s bublinami, nad kterými zůstává rozum stát. Co nabízíme?

Potřebujete dárky pro hosty, dekorace, bohatší program? Není problém, jsme připraveni Vám nabídnout jakoukoliv variantu a vystoupení na večírek doplnit například o:

Tento pořad je vhodný pro venkovní i vnitřní akce a obstojí i před nejnáročnějším publikem. Doporučujeme jako program na večírek, firemní akci, firemní vánoční večírek, ples i jakoukoli oslavu. Velice oblíbená zábava na vánoční večírek. Délka a cena programu: dle rozpočtu a požadavků pořadatele.

Matěj Kodeš

11 světových rekordů, které jsou zapsány v databázích Guinness World Records, Elite World Records a Agentury Dobrý den. Za jeden ze svých rekordů, uzavření závodního tahače do bubliny, byl nominován Agenturou Dobrý den na rekordmana roku.

Bublinová show Matěje Kodeše s workshopem byla v roce 2014 oceněna jako NEJZAJÍMAVĚJŠÍ PRODUKT PRO FIREMNÍ AKCE (Trend Event – největší B2B setkání odborníků z oblasti event marketingu).

Originální vystoupení bublináře Matěje Kodeše sklízí úspěchy u diváků doma i v zahraničí. Mezi zajímavé reference patří vystoupení pro královského komisaře v Holandsku, pro předsedu parlamentu na ambasádě v Moskvě, na oslavách narozenin několika nejbohatších lidí světa, nebo 3 měsíční v hostování v NP 360 Hong Kong, kde bylo všech jeho 150 sólových představeních beznadějně vyprodaných. Za zmínku stojí také úspěšná kampaň a road show pro ČEZ a čokoládu Milka.

Na televizní obrazovce jste Matěje mohli vidět v pořadech jako Show Jana Krause, Gejzír, Víkend, Sama doma, Dobré ráno, nebo Uvolněte se, prosím…

Proč si vybrat naší show?

  • Profesionální služby na světové úrovni, spolehlivost.
  • Kompletní služby včetně technického zajištění show, ozvučení a osvětlení.
  • Kapalina používaná při bublinové show Matěje Kodeše je bezpečná, nezávadná a co je nejdůležitější – nedělá skvrny na oblečení ani na podlaze.